Przed nami Uroczysta Gala Wręczenia Nagród na XI Konwencie FA

start / Aktualności

Przed nami Uroczysta Gala Wręczenia Nagród na XI Konwencie FA

Rok 2022 jest już historią. Przez minione dwanaście miesięcy ponad setka oddziałów Football Academy i kilkanaście oddziałów Football Baby realizowało misję organizacji zajęć sportowych dla kilkunastu tysięcy dzieci w całej Polsce. Czas wynagrodzić tych, którzy byli wzorem do naśladowania dla innych! 

Zgodnie z wieloletnią tradycją, kolejny rok w sieci Football Academy Group rozpocznie wystawny Konwent, na którym spotkają się ze sobą wszystkie osoby zaangażowane w ten projekt. W trakcie trzech dni nie zabraknie inspirujących wykładów, treningów pokazowych i wieczorów integracyjnych, na których rodzą się najlepsze pomysły na przyszłość. Jednak wydarzeniem, na które wszyscy czekają najbardziej jest Uroczysta Gala Wręczenia Nagród, w trakcie której zostaną wręczone statuetki i wyróżnienia w trzynastu unikalnych kategoriach! 

Sprawdź czy Twój oddział został nominowany ➡ https://fb.me/e/2m6qi4yfR 

W trakcie wydarzenia, które rozpocznie się już w piątek 13 stycznia w Dąbrowie Górniczej, wystąpią takie postaci jak trener Jacek Magiera czy wiceprezes PZPN ds. szkolenia Maciej Mateńko. Wystąpienia wszystkich prelegentów transmitowane będą na żywo w wydarzeniu na Facebooku, do którego powinieneś dołączyć już teraz! 

Również Uroczysta Gala Wręczenia Nagród, która rozpocznie się w sobotę 14 stycznia o 21:30 dostępna będzie LIVE w tym samym wydarzeniu. Dołącz do wydarzenia i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami z XI Konwentu Football Academy. 

#KonwentFA #ZostańCzęściąGry 

<< wstecz dalej >>

udostępnij