Traf w poprzeczkę! To kolejny Mistrzowski Challenge Football Academy

start / Aktualności

Traf w poprzeczkę! To kolejny Mistrzowski Challenge Football Academy

Mistrzowski Challenge Football Academy to projekt dwunastu wyzwań, które wzmacniają rywalizację w każdej nawet najmniejszej grupie i w każdym oddziale Football Academy w Polsce. Challenge to jeszcze mocniejsze połączenie świata wirtualnego z boiskiem piłkarskim. To gry, które nasi zawodnicy i zawodniczki mogą przejść przy pomocy własnego sprytu, inteligencji, siły mięśni.

Dwanaście wyzwań na dwanaście miesięcy czwartego sezonu grywalizacji, w których do zdobycia jest 50, 25 i 10 FA Coins za zajęcie odpowiednio pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w swojej grupie treningowej! 

Drugi challenge to "Traf w poprzeczkę"! Kto zostanie mistrzem trafiania w ten cel? 

NA CZYM POLEGA CHALLENGE?

Challenge "Traf w poprzeczkę" polega na tym, aby z różnych odległości od bramki ustawionych przez trenera za pomocą stożków w kolejności od najbliższej do najdalszej trafić w poprzeczkę. Po trafieniu w poprzeczkę z najbliższej odległości zawodnik awansuje dalej na kolejny poziom.

Jeżeli zawodnik nie trafi w poprzeczkę, biegnie po piłkę, ustawia football`ówke na swoim etapie i próbuje do momentu aż trafi i będzie mógł awansować na kolejny poziom. Challenge kończy się zwycięstwem zawodnika, który jako pierwszy trafi w poprzeczkę z odległości ustawionej jak najdalej od bramki.

Czas na przeprowadzenie pierwszego Mistrzowskiego Challenge`u Football Academy upływa 31 października! Kto zostanie mistrzem premierowej rywalizacji w Waszym oddziale? 

<< wstecz dalej >>

udostępnij