TRENER SEBASTIAN ŁOKAJ W FOOTBALL ACADEMY BOLESŁAWIEC !

start / Aktualności

TRENER SEBASTIAN ŁOKAJ W FOOTBALL ACADEMY BOLESŁAWIEC !

Wraz z rozpoczęciem treningów po przerwie związanej z pandemią do sztabu trenerskiego Football Academy Bolesławiec dołączył trener Sebastian Łokaj.

W ubiegłych latach w FA Bolesławiec trener Sebastian prowadził grupy młodzika, treningi bramkarskie Goalkeepers Academy Bolesławiec oraz treningi indywidualne. Był również trenerem Kadry Polski Football Academy prowadząc ją wspólnie z trenerem koordynatorem Grzegorzem Kmiecikiem.

Po przerwie trenerskiej w FA związanej z pracą w Szkole Mistrzostwa Sportowego FASE w Szczecinie i SMS Miedź Legnica ponownie mamy okazję współpracować w Bolesławcu. Wierzymy, że doświadczenia związane z pracą w grupach młodzieżowych na poziomie Centralnym (najwyższy poziom rozgrywek młodzieżowych w Polsce) oraz wojewódzkim przełożą się na młodych adeptów piłki nożnej w Football Academy Bolesławiec.

Cechujący się profesjonalizmem i charyzmą trener Sebastian przejął obecnie zespół zawodników w roczniku 2011. Jesteśmy przekonani, że trener poradzi sobie doskonale, a zawodnicy będą rozwijać się w odpowiednim kierunku.

Menadżer Damian Sawczak:

"Cieszę się, że wracamy do współpracy którą nawiązaliśmy kilka lat temu z trenerem Sebastianem. Doświadczenie które zdobył w czasie swojej nieobecności w Bolesławcu, pracując w profesjonalnych młodzieżowych akademiach w Polsce jakimi bez wątpienia jest FASE w Szczecinie czy SMS Miedź Legnica, będzie mógł przełożyć na pracę w FA Bolesławiec. Dla mnie jako menadżera Football Academy Bolesławiec powodem do zadowolenia i dumy jest fakt, że organizacyjnie i sportowo jesteśmy na najwyższym poziomie w regionie, dzięki czemu w swoich szeregach możemy mieć tak wykwalifikowaną kadrę trenerską z ogromnym doświadczeniem i pasją do piłki nożnej."

Jeszcze raz witamy i powodzenia!

Football Academy.

<< wstecz dalej >>

udostępnij