Turniej Adidas Football Challenge 2011

start / Aktualności

Turniej Adidas Football Challenge 2011

W ostatnią sobotę maja gościliśmy we Wrocławiu na turnieju piłkarskim Adidas Football Challenge 2011. W kategorii U-9 wystawiliśmy dwa zespoły, w skład których wchodzili chłopcy z rocznika 2002 i 2003. Turniej miał nietypową formułę prowadzenia rozgrywek, gdyż po każdym meczu, dochodziło do rywalizacji w tzw. „skills zone” gdzie liczyły się indywidualne umiejętności poszczególnych zawodników. Było to ciekawe doświadczenie dla trenerów, rodziców ale przede wszystkim dla samych zainteresowanych czyli zawodników.

 

Football Academy I Opole, którą tworzyli : Jasiu Dąbrowski(5), Tomek Piaseczny, Patryk Stypka(4), Dominik Krajewski(2), Kuba Johan, Tobiasz Bazan, Michał Surzyn, Kamil Stankiewicz awansowała do ćwierćfinałów, w których pechowo uległa Lechii Dzierżoniów i pożegnała się z turniejem. Warto odnotować fakt, że Śląsk Wrocław I oraz wspomniana Lechia, z którymi młodsza grupa rywalizowała dotarły do finału imprezy.

 

Wyniki:

SP Boguszów – FA I Opole          vo. 0:3

Wks Śląsk Wrocław I – FA I Opole  6:1 ( Jasiu)

Skill Zone 4:0

Śląsk Wrocław (M.H) – FA I Opole  0:3 (Patryk, Dominik, Jasiu)

Skill Zone 0-2

Polonia Karłowice – FA I Opole        0:4 (3x Patryk, Jasiu)

Skill Zone 1:2

Lechia Dzierżoniów – FA I Opole        4:3 (2x Jasiu, Dominik)

 

Football Academy II Opole, którą reprezentowali: Oskar Sawicki (1), Michał Głuszkiewicz , Adaś Dendera, Mateusz Parasiewicz (1), Kamil Kaliński (1), Wiktor Hordyński, Bartek Smoliński, Dominik Tyka, dzielnie i do upadłego walczyła w każdym meczu, jednak nie pozwoliło to by awansować do kolejnej fazy rozgrywek.

 

Wyniki:

FA II Opole - Ostrovia Ostrów 0:4

Skill Zone 2:1

FA II Opole - Śląsk Wrocław   2:1 (Mateusz, Kamil)

Skill Zone 1:2

FA II Opole- Lechia Dzierżoniów 1:3 (Oskar)

Skill Zone 1:2

FA II Opole – Apw Wrocław vo.3:0

 

Radość po golu

<< wstecz dalej >>

udostępnij