Turniej Skrzata 8.09.2012

start / Aktualności

Z okazji  Międzynarodowego Dnia Piłkarza  UKS "Olimpijczyk" i OZPN Wałbrzych  zorganizowali turniej dla najmłodszych  piłkarzy urodzonych w roku 2005 i młodszych . W zacietych i wyrównanych meczach do ostatniej minuty  zwyciężyła drużyna Górnika Nowe Miasto Wałbrzych  która w ostatniej minucie pokonała drużyne Football Academy Wałbrzych. Trzecie miejsce  zajęła drużyna UKS Olimpijczyk Wałbrzych , która nie przegrała meczu ale i nie wygrała turnieju.Nasi zawodnicy nieznacznie przegrali z kolegami z Nowego Miasta decydował mecz bezpośredni ,który wygrali przeciwnicy 1-0.Mimo wszystko wielkie gratulacje za walkę i zaangażowanie do samego końca dla całej drużyny.Niebawem będzie okazja aby się zrewanżowac na nastepnym turnieju.Skład w jakim wystapiliśmy;Oskar Pawłowski,Kuba Nowomiejski,Paweł Francus,Fabian Kaczor,Goran Rajca,Dawid Warchoł,Sergiusz Kmiecik,Mateusz Konsewicz,Wiktor Kaczanowski i Sebastian Francus.

Każdy  zawodnik  otrzymał  medal a najlepsze drużyny  puchary ufundowane przez OZPN Wałbrzych.