Wielkie zgrupowanie Kadry Polski Football Academy - czas start!

start / Aktualności

Wielkie zgrupowanie Kadry Polski Football Academy - czas start!

Nareszcie! Wydarzenie, które wydawało się tak odległe, rozpocznie się już w tę niedzielę. Ciężka praca nad doskonałą sportową dyspozycją, moc atrakcji, ciekawych i pouczających wykładów oraz integracja i możliwość sprawdzenia się z najlepszymi rówieśnikami w Polsce - to wszystko czeka na naszych zawodników w najbliższych dniach. 

Obóz Kadr Polski w Nieborowie to najbardziej wyczekiwane zgrupowanie tego lata. Reprezentacje Polski Football Academy U-10, U-11, U-12 oraz Dziewcząt spotkają się w jednym miejscu, by przez siedem dni szlifować formę przed nadchodzącym wielkimi krokami sezonem. Najlepsze zawodniczki i zawodnicy z roczników 2013, 2012 i 2011 pod czujnym okiem trenerek Kadry Polski FA Dziewcząt Moniki Garbowskiej i Kai Dziergas, trenerów Kadry Polski FA U-10 Patryka Kukli i Arkadiusza Kwelli, trenerów Kadry Polski FA U-11 Seweryna Łysonia i Jakuba Adacha oraz trenera Kadry Polski FA U-12 Alana Matusiaka wezmą udział w ściśle zaplanowanym cyklu treningowym na boiskach pięknego kompleksu sportowego w Nieborowie. W obozie udział weźmie również trener przygotowania motorycznego Jakub Pietrakowski.

Obszerny sztab szkoleniowy Kadr Polski FA składający się z trenerek Kadry Polski FA dziewcząt oraz trenerów Kadr Polski FA U-10, U-11, U-12 wspierany przez skautów Sportingu Clube de Portugal oraz głównego skauta FASE, przygotował powołania na obóz Kadr Polski FA, który odbędzie się między 14 a 20 sierpnia w Nieborowie.

Powołania dostępne są pod tym linkiem (kliknij). 

Obszerna relacja z obozu pojawi się w naszych mediach społecznościowych, w tym na naszym TikToku! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij