Wszystko co dobre u nas się nie kończy - czas na kolejną odsłonę cyklu

start / Aktualności

Wszystko co dobre u nas się nie kończy - czas na kolejną odsłonę cyklu

Czas na kolejny odcinek cyklu, który rozpalił serca trenerów w kraju nad Wisłą! Wracają kursokonferencje online Football Academy i Opolskiego Związku Piłki Nożnej, których poprzednie wydania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem środowiska trenerskiego w całej Polsce. Co najważniejsze z tego projektu, który tworzony jest przez organizacje, które swoje siedziby posiadają w sercu województwa opolskiego, korzystają trenerzy od Morza Bałtyckiego, aż po Tatry!

Pierwsza połowa 2024 roku to nie sześć, a aż dziewięć webinarów przepełnionych merytoryczną i przede wszystkim praktyczną wiedzą dotyczącą szkolenia dzieci i młodzież w Polsce oraz najnowszych trenerów dotyczących piłki nożnej. Wykładowcami naszych kursokonferencji będą specjaliści z całej Polski, posiadający najwyższe uprawnienia trenerskie oraz eksperci od prowadzenia akademii czy rozwoju umiejętności miękkich u dzieci i młodzieży. 

Każdy z uczestników po odbyciu szkolenia otrzyma od PZPN 2 punkty do przedłużenia licencji trenerskiej. Udział w webinarze brany będzie również pod uwagę w przedłużeniu licencji FA. Po zakończeniu każdego ze spotkań uczestnicy otrzymają nagrania do ponownej analizy. Dodatkowo trenerzy z sieci Football Academy uzyskają 100 FA Coins za udział w każdym pojedynczym wykładzie. 

Pierwszy przystanek to absolutna niespodzianka i międzynarodowy prelegent kursokonferencji online Football Academy i Opolskiego Związku Piłki Nożnej. 

Zapisy i płatność ⤵

Aby wziąć udział w webinarze wymagany jest dwukrotny zapis - na PZPN24 oraz portal FA Camps, przez który należy dokonać płatności. Po zapisaniu się na portalu oraz opłaceniu uczestnictwa, w dniu konferencji zostaną rozesłane dostępy dla uczestników.

Koszt jednego wykładu to 49 złotych. 

‌Weryfikacja obecności ⤵

Każdy uczestnik w trakcie webinaru musi przejść dwukrotną weryfikację. Po pozytywnej weryfikacji uczestnika do 3 tygodni po konferencji zostaną przyznane punkty na koncie trenera na PZPN24.

‌Do zobaczenia na ZOOM-ie! 

<< wstecz dalej >>

udostępnij