Zbliżają się zgrupowania Kadry Polski Football Academy

start / Aktualności

Zbliżają się zgrupowania Kadry Polski Football Academy

Już tylko kilka tygodni dzieli nas od dwóch zgrupowań Kadr Polski Football Academy! Najpierw podczas listopadowego zgrupowania spotkają się wszyscy powołani zawodnicy z roczników 2011 i 2012, a następnie w grudniu do skutku dojdzie konsultacja zawodników z rocznika 2010 oraz zawodniczek z Kadry Polski FA dziewcząt.

SPORTOWE WYZWANIE

Zbliżające się zgrupowania odbędą się w ostatni weekend listopada oraz pierwszy weekend grudnia w Szczecinie. Podczas trzech dni każdego z campów na zawodniczki i zawodników czeka między innymi sześć pełnych treningów, w tym zajęcia pod balonem na obiektach FASE oraz treningi na sztucznej nawierzchni w Football Park Szczecin. Każda z reprezentacji rozegra również spotkania sparingowe, mające na celu przygotować drużynę do udziału w turniejach. 

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Kadra Polski Football Academy to nie tylko zajęcia sportowe, ale również szereg innych aktywności gwarantujący wszechstronny rozwój. Dla powołanych zawodniczek i zawodników kadra trenerska przygotowała cykl odpraw i analiz wideo, które mają wpłynąć na rozumienie gry i ogólną wiedzę kadrowiczów. 

POWOŁANIA 

Trenerzy każdej w wyżej wymienionych Kadr Polski Football Academy pracują aktualnie nad powołaniami, które ogłoszone zostaną na przełomie października i listopada. Wraz z nimi zaprezentujemy szczegółowy harmonogram zgrupowania. 

GRYWALIZACJA FOOTBALL ACADEMY 

Powołanie do Kadry Polski FA oraz udział w zgrupowaniu to szansa na zdobycie aż 1300 FA Coins, które z pewnością pomogą w walce o miejsca premiowane nagrodami (kilknij)! 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij