Medal z niebiesko-żółtą wstążką - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

start / Aktualności / Grywalizacja

Medal z niebiesko-żółtą wstążką - grywalizacja w szkółce piłkarskiej

Comiesięczne raporty grywalizacji to nasz rytuał przepełniony różnego rodzaju żartami, naciąganiem rzeczywistości i kreowaniem wyjątkowego świata przepełnionego nierzeczywistymi porównaniami i zabiegami znanymi ze świata fantastyki. W obliczu dzisiejszych wydarzeń, gdzie tuż za wschodnią granicą Polski dzieją się rzeczy realne, które jeszcze kilka dni temu nie mieściły nam się w głowie zdecydowaliśmy, że nie będziemy "śmieszkować" i lutowy raport grywalizacji przedstawimy w surowej formie.

STANĘLIŚMY NA WYSOKOŚCI ZADANIA

Na początek gratulacje, dla wszystkich ośrodków Football Academy i Football Baby, które włączyły się w akcję darmowych treningów piłkarskich dla dzieci uciekających przed wojną na Ukrainie. Niezwykle cieszymy się, że ta mobilizacja objęła tak duży obszar i wierzymy, że dzięki temu dzieci poczują się jak dzieci - beztrosko i radośnie. Gdyby można było przyznać za to FA Coinsy, gdyby grywalizację dało się przejść jak grę - byłaby już zamknięta! 🔝 

Pod tym linkiem dostępna jest pełna lista lokalizacji - https://bit.ly/solidarnizUA 

ZAPLANOWANA DROGA DO SUKCESU

Podczas pierwszej wizyty w ramach programu "Od skautingu do Sportingu", czyli naszego flagowego projektu odwiedzin ośrodków Football Academy wraz z trenerami Sportingu Clube de Portugal, wręczona została pierwsza i historyczna statuetka "HOT PROSPECT" dla najbardziej perspektywicznego zawodnika tego wyjątkowego treningu. Otrzymał ją Dominik Hass z Football Academy Piła, któremu nasi portugalscy eksperci wywróżyli karierę. Ten sam Dominik nieco ponad pół roku później zameldował się wizytą na "Dniach Próby FASE", na których pokazał się z bardzo dobrej strony. I dokładnie ten sam Dominik zostaje zwycięzcą rankingu zawodników w lutym! To nie może być przypadek. Talent, ciężka praca zawodnika i trenerów w ośrodku, 254 FA Coinsy i cała masa zaangażowania - to recepta na sukces. Trzymajcie tak dalej! ⚽

Za plecami Dominika uplasowali się Jan Kamerdyn z FA Łódź Wschód (148 FA Coins) oraz Szymon Marendowski z FA Grudziądz (136 FA Coins). Wszystkim chłopcom przesyłamy ogromne gratulacje oraz nagrody rzeczowe! 

WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD TRENERA

Ranking trenerów otwiera Adam Wójtowicz z FA Tokarnia, który debiutuje w naszym, zestawieniu zdobywając 610 FA Coins! Tuż, tuż za jego plecami uplasował się Daniel Kloska z FA Nakło nad Notecią, który był dosłownie o włos od zwycięstwa, ale zgromadzone 600 FA Coins wystarczyło na drugie miejsce w naszym zestawieniu. Na trzecim stopniu podium w lutowej klasyfikacji trenerów uplasował się stały bywalec naszych raportów Seweryn Łysoń z FA Opole, który dopisał do swojego konta 501 FA Coins. Jesteśmy przekonani, że gdyby luty miał 31 dni, spróbowałby wywalczyć złoty medal. 

Na ręce trenerów składamy gratulacje oraz przesyłamy bony do wykorzystania w FA SHOP! 🙌

CAŁE PODIUM ZAANGAŻOWANE W POMOC 

Cytując internetowego mema "Przypadek? Nie sądzę". Wszystkie trzy ośrodki, które znalazły się na podium grywalizacji w lutym, jako jedne z pierwszych wyraziły chęć pomocy dzieciom z Ukrainy. Jednak zanim przejdziemy do naszych medalistów, chcemy wyróżnić Football Academy Leszno oraz Managera Kamila Illewicza, którzy dali wspaniały przykład i rozpoczęli całą akcję. 👏👏👏

W lutym na najwyższym stopniu podium zameldował się bardzo silny ośrodek Football Academy Bolesławiec, który od kilku dobrych miesięcy znajduje się w czołówce grywalizacji. 2156 FA Coins zdobyte przez reprezentantów województwa dolnośląskiego to wynik, który z pewnością przejdzie do historii! Starania ekipy z Bolesławca o mały włos nie wystarczyłyby na złoty medal, ponieważ do ostatnich chwil w grze o zwycięstwo pozostawał ośrodek FA Grudziądz, który debiutuje w naszym zestawieniu z 2080 FA Coins! Czy jesteśmy świadkami narodzin kolejnej silnej reprezentacji w grywalizacji? Oby! Trzecie miejsce i pewien niedosyt przypadł w udziale Football Academy Opole, które jest już stałym bywalcem naszych comiesięcznych notowań. 

Gratulacje dla wszystkich oddziałów! 

KOLEJNE NAGRODY DO ZDOBYCIA 

Zakończył się kolejny miesiąc grywalizacji, ale sezon wciąż trwa! Nie rezygnujemy z aktywności fizycznej, analizujemy projekt grywalizacji i walczymy o nagrody z kolejnych miesiącach. 

Tu znajdziecie niezbędne informacje (kliknij).

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij