start / Aktualności / Mistrzostwa Polski FA

MISTRZOSTWA POLSKI FA: Gra o finał!

Coraz bliżej finału naszych ogólnopolskich, wewnętrznych rozgrywek!

Aż 30 zespołów z 13 województw awansowało do etapu makroregionalnego Mistrzostw Polski Football Academy.

Przed nami zacięta rywalizacja o miejsca w największym w historii finale centralnym rozgrywek!

Przypomnijmy, że w sezonie 2017/18 Mistrzostwa Polski Football Academy po raz drugi organizowane są aż w trzech kategoriach wiekowych, a same rozgrywki należą do największych, wieloetapowych, ogólnopolskich turniejów dziecięcej piłki nożnej w naszym kraju!

ROCZNIK 2008:

Od tego sezonu finał Mistrzostw Polski Football Academy w wiodącej kategorii wiekowej do lat 10 został przeznaczony dla Kadr Regionalnych Football Academy.

Oznacza to, że po raz pierwszy w historii rozgrywek w turnieju finałowym wezmą udział najlepsi zawodnicy ze wszystkich ośrodków Football Academy w roczniku w skali kraju, wyselekcjonowani przez naszych trenerów regionalnych.

Ponadto, również po raz pierwszy na finał przyjedzie Mistrz Anglii Football Academy UK, którym zostanie zwycięzca odbywającego się w nadchodzący weekend finału Mistrzostw Anglii FAUK.

O przylot do Polski będą rywalizować nasze ośrodki z Bournemouth, London Barnet, London Stratford, London Wood Green, Stoke oraz Lech Poznań Football Academy Londyn.

ROCZNIK 2007:

W kategorii wiekowej do lat 11 i zarazem w ramach już trzeciej edycji rozgrywek dla rocznika 2007 finaliści turnieju zostaną wyłonieni spośród trzech poniższych makroregionów.

O awans do wielkiego finału powalczą m.in. obrońca tytułu Mistrza Polski FA - Football Academy Szczecin - oraz brązowy medalista ubiegłorocznych rozgrywek w tym roczniku - Football Academy Leszno.

ROCZNIK 2009:

W kategorii wiekowej do lat 9 i zarazem pierwszej edycji rozgrywek dla rocznika 2009 finaliści turnieju zostaną wyłonieni spośród czterech poniższych makroregionów.

O swój pierwszy awans do finału centralnego powalczą m.in. ośrodki Football Academy z Chmielnika, Legnicy, Łodzi Zachód, Niska, Trójmiasta, Warszawy Wilanów oraz Zamościa.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ŻYCZYMY POWODZENIA W RYWALIZACJI O WIELKI FINAŁ!

#MistrzostwaPolskiFA

<< wstecz dalej >>

udostępnij