Opole wyznacza standardy na koniec sezonu - grywalizacja w sierpniu

start / Aktualności / Prasówka FA

Opole wyznacza standardy na koniec sezonu - grywalizacja w sierpniu

Zakończył się właśnie jedenasty i zarazem ostatni miesiąc pierwszego sezonu Grywalizacji Football Academy. Zanim przejdziemy do kompleksowego podsumowania całej rywalizacji w ramach premierowej odsłony, zobaczmy kto okazał się najlepszy w sierpniowej edycji!

Dobrą formę w trakcie całego sezonu potwierdzają zawodnicy z Opola, którzy już kilka razy pojawili się na podium naszych raportów, ale tym razem po raz pierwszy opanowali jego całą powierzchnię! Cała trójka, która znalazła się w dzisiejszym zestawieniu ma za sobą bardzo dobry sezon, ponieważ brała udział w Turnieju Kadr Regionalnych Football Academy w Miętnem(kliknij), w wielkim Finale MPFA czy w zgrupowaniach Kadr Polski FA. Wyraźnie więc widać, że dobra forma sportowa idzie w parze ze stale rosnącym bilansem FA Coinsów! Zwycięzcą sierpniowej rywalizacji został Alan Peliński, który zgromadził równe 600 FA Coins! Zdradzimy przedpremierowo, że ten zawodnik dzięki świetnemu wynikowi na koniec zmagań, uzyskał także rewelacyjny wynik w całym sezonie! Jaki? Przekonacie się już wkrótce. 🔜 Za plecami Alana drugim miejscem i wicemistrzostwem sierpnia podzielili się Konrad Zyla oraz Michał Ołowiany, którzy zgromadzili po 588 FA Coins.

W rankingu trenerów nic zaskakującego, ponieważ triumfują... opolanie, którzy pokazują całej reszcie stawki w jaki sposób zakończyć sezon z przytupem! Co ciekawe pierwsze miejsce i 500 FA Coins trafiło na konto debiutującego w raporcie Macieja Kamrowskiego. Tuż za jego plecami z wynikiem 300 FA Coinsów uplasował się weteran grywalizacyjnych bojów, przywódca opolskiego ośrodka - Seweryn Łysoń, który także osiągnął bardzo dobry wynik w skali całego sezonu. Trzecie miejsce w rankingu trenerów trafia na konto Jakuba Adacha, który z dorobkiem 250 FA Coins wskoczył na podium w ostatniej chwili! Brawo za walkę do końca, która w kolejnym sezonie Grywalizacji Football Academy może mieć ogromne znaczenie. #IdąZmiany 👏🙌

Na zakończenie sierpniowego raportu grywalizacji - ranking ośrodków! I jakże mogłoby być inaczej? Po rewelacyjnych wynikach zawodników i trenerów reprezentujących oddział Football Academy Opole, zostają oni naturalnym triumfatorem sierpniowej rywalizacji! 5102 FA Coinsy zgromadzone na koncie po pierwsze robią wrażenie, ale po drugie ponownie mają niebagatelne znaczenie w kontekście walki o końcowy triumf w ramach całego pierwszego sezonu Grywalizacji Football Academy. Drugie miejsce i fantastyczny rezultat 3361 FA Coins jedzie na Lubelszczyznę, a konkretnie do FA Lublin, które nie pierwszy raz stanęło na wysokości zadania i udowadnia, że należy się z nimi liczyć. Podium zamyka zawsze groźne FA Szczecin, które zdobywając 3155 FA Coins zapewniło sobie ostatnie "pudło" w tym sezonie. Gratulujemy! 

Pobierz APKĘ FA -> https://bit.ly/apka-FA 

Jedź na obóz -> http://bit.ly/obozy_FA 

#ZostańCzęściąGry

<< wstecz dalej >>

udostępnij