Bolton Camp Wronki 2012 - ostatnie miejsca!

start / Aktualności

Bolton Camp Wronki 2012 - ostatnie miejsca!

Już tylko kilka ostatnich miejsc zostało na obóz Bolton Camp 2012, który w dniach 21-23 września odbędzie się we Wronkach:

2005-2004 – 2 wolne miejsca
2003-2002 – 2 wolne miejsca
2001-2000 – 6 wolnych miejsc

Zachęcamy do zapisów już dziś!

-------------------------------

David Bailey - szef Bolton Wanderers International Soccer Schools będzie naszym gościem i jednym z trenerów podczas tegorocznej edycji Bolton Campu, która w dniach 21-23 września odbędzie się we Wronkach.

Czy tak jak dwa lata temu, znany ze swojego stanowczego charakteru i żelaznych zasad dyscypliny Dave ujażmi naszych podopiecznych? 

Na latające bidony, głośne angielskie komendy oraz tony braw i usmiechów zapraszamy już za niespełna 2 miesiące!

Do zobaczenia we Wronkach!

-------------------------------

Po raz kolejny trenerzy Bolton Wanderers F.C. na zaproszenie Football Academy, przeprowadzą profesjonalne treningi piłkarskie dla najmłodszych piłkarzy. Państwa dziecko będzie miało niepowtarzalną okazję zaprezentowania swoich umiejętności ekspertom z Anglii. A wszystko to w standardach wytyczanych przez Bolton Wanderers F.C.

Oprócz samych treningów uczestnicy będą mieli możliwość opanowania podstawowych zwrotów piłkarskich w języku angielskim dzięki zajęciom z dwujęzycznymi trenerami.

Zapewniamy Państwa pociechom dwa dni pełne niezapomnianych piłkarskich wrażeń!

Bolton Wanderers F.C. International Football Camp – Wronki 2012 to profesjonalne treningi, fantastyczna zabawa oraz olbrzymia przygoda na obiekcie najwyższej klasy.

Camp skierowany jest do dzieci w wieku 7-12 lat, które podzielone zostaną na trzy grupy wiekowe:

2005-2004 – 22 miejsca

2003-2002 – 22 miejsca

2001-2000 – 22 miejsca

Liczba miejsc jest ograniczona do zaledwie 66! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Camp odbędzie się w komfortowym kompleksie sportowym we Wronkach niejednokrotnie wykorzystywanym przez reprezentację narodową oraz kluby pokroju Manchester City, Glasgow Rangers, AZ Alkmaar, Hertha Berlin czy drużyny polskiej ekstraklasy.

Uczestnicy zgrupowania zakwaterowani zostaną w hotelu OLYMPIC. Zajęcia odbywać będą się na doskonale przygotowanych boiskach wronieckiego obiektu.

Każdy uczestnik campu otrzyma certyfikat Bolton Wanderers F.C. ukończenia kursu oraz inne pamiątki.

 

PEŁNE INFO ORAZ ZAPISY NA:

www.boltoncamp.pl

 

<< wstecz dalej >>

udostępnij